Bittnet Training

Denumirea societății: BITTNET SYSTEMS SA
Forma legală: Societate pe acțiuni
Cod Unic de Înregistrare:  RO21181848
Numărul de înregistrare la Registrul Comertului: J40/3752/2007
Sediul social: Str. Șoimus , nr. 23, bl. 2, Sc. B, et. 2, Ap. 24, Sector 4
Punct de lucru: Bd. Timisoara, nr. 26, Cl. Plaza Romania Offices
Simbol de tranzacționare: BNET

București:

Bulevardul Timișoara, nr. 26, etaj 1
Clădirea “Plaza Romania Offices”
Sector 6, 061331, București, România
Tel: (+40 21) 527 16 00
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: askformore@bittnet.ro, marketing@bittnet.ro

Birou Regional – Cluj:

Str. Brașov, nr. 37,
Cluj-Napoca, 400066, România
Telefon: (+40) 723 230 991
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: cluj@bittnet.ro

Birou Office – Timisoara:

Phone: (+40) 724 330 478
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: timisoara@bittnet.ro

Birou Regional – Sibiu:

Telefon: (+40 21) 527 16 00
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: sibiu@bittnet.ro

Birou Regional – Brașov:

Telefon: (+40) 747 026 026
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: brasov@bittnet.ro

Birou Regional – Iasi:

Phone: (+40) 74 532 373
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: iasi@bittnet.ro

Birou Regional – Craiova:

Phone: (+40) 744 772 777
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: craiova@bittnet.ro

Birou Regional – Oradea:

Phone: (+40) 743 573 436
Fax: (+40 21) 527 16 98
E-mail: oradea@bittnet.ro

Meniu