Cariere

Considerăm echipa Bittnet Training ca unul dintre cele mai valoroase active ale companiei, de aceea căutăm cei mai buni oameni și acordăm o atenție foarte mare procesului de recrutare. Membrii echipei noastre sunt consultanți creativi și cu experiență în derularea de proiecte complexe, precum și profesioniști în IT cu un portofoliu solid de certificări.

Dacă pozițiile existente nu se potrivesc cu experiența ta, dar îți dorești să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău la jobs@bittnet.ro și te vom contacta în momentul în care vom avea un job care considerăm că ți se potrivește.

3 motive pentru a te alătura Echipei Bittnet

ECHIPA

Veți face parte dintr-o echipă foarte entuziastă, cu colegi optimisti și cu mintea deschisă, dornici să vă ajute să vă integrați cât mai curând posibil. De fapt, după prima lună în cadrul echipei, s-ar putea să simți că ești aici un an. Avem activități de grup, ne place să ieșim împreună, dar mai important este să menținem o comunicare constantă în fiecare zi, la birou. Bonus: pregătește-te să nu te plictisești de noi!

OPORTUNITĂȚILE DE DEZVOLTARE

Instruirea clienților noștri este la fel de importantă ca dezvoltarea angajaților noștri. Prin urmare, veți avea ocazia să creșteți profesional și să deveniți un adevărat expert în domeniul dvs. de expertiză, indiferent dacă este unul tehnic, de vânzări sau operațional. Veți obține sprijinul nostru complet în dezvoltarea voastră ulterioară, avem răbdare pentru a vă permite să obțineți din ce în ce mai multă expertiză și veți fi încurajați să oferiți și să primiți feedback pentru activitatea dvs. Inițiativele dvs. vor fi stimulate, așa că nu vă mirați dacă vom pune în practică ideile voastre noi!

CULTURA COMPANIEI

Valorile pe care le promovăm în fiecare zi și în fiecare context sunt profund legate de oamenii noștri, de opiniile personale și de filozofia managementului. Cu responsabilitate și atitudine potrivită, construim un mediu deschis și flexibil care încurajează colaborarea și inovarea, pentru a răsplăti angajaților noștri experiențe pozitive și unice. Veți obține responsabilitatea deplină pentru activitățile dvs., veți putea face lucrurile pe care le iubiți și le sunt bune, într-un mediu profesionist și prietenos. Am menționat ceva despre distracție? Vino și experimentează-ne drumul!

Product Manager (IT Trainings)

Dacă te întrebi ce responsabilități vei avea…

  • Menține și dezvoltă relații de lungă durată cu vendorii ale căror produse le reprezintă compania;
  • Este responsabil de gestionarea și extinderea portofoliului de produse și servicii oferite de companie; creează Quarter Business Reviews pentru vendor;
  • Se asigură ca organizația îndeplinesște KPI-urile agreate cu vendorul;

Sales Development Representative

  • sales lead development.
  • prospectare cu scopul de a identifica potențialul clienților și de a-l fructifica
  • comunică în mod clar prospecților valorile companiei și învață despre nevoile acestora.

Account Manager (IT Trainings)

  • identifica corect nevoile clienților printr-o abordare consultativă și le corelează cu beneficiile oferite de certificările și trainingurile din portofoliul nostru;
  • realizează obiectivele/ targetul de vânzări agreat;
Meniu